Podsumowanie września


Wrześnie jest chyba jednym z najgorszych miesięcy. Zaczęła się szkoła i trzeba było się zaaklimatyzować już w drugiej klasie. Nie można było wracać do domu i nic nie robić. Dodać do tego zajęcia dodatkowe to...brrrr. Nawet blog odczuł zmianę przez szkołę. W tym miesiącu pojawiło się tyle postów co kot napłakał. Ale mimo, że październik minie na sprawdzianach prawie ze wszystkich przedmiotów nie będzie tak źle. Zanim ogłosimy kilka informacji zapraszam na podsumowanie.

Tali:
Liczba książek przeczytanych we wrześniu: 4
Najlepsza książka: "Klątwa Tytana"
Najgorsza książka: -
Liczba recenzji:  3Najczęściej wyświetlane recenzje:
 1. Miasto popiołów
 2. Worn
 3. Pragnienie
 4. Miasto szkła
 5. Szklany tron
Liczba wyświetleń: 1000

Więc zacznijmy od tego, że w tym miesiącu możecie wypatrywać recenzji w miarę regularnie(bynajmniej postaramy się). W pierwszej kolejności zobaczycie recenzje książek "Perry Jackson i Bogowie Olimpijscy". Oprócz tego w tym miesiącu przeczytacie recenzje książek od Studia Astropsychologii.
I to na razie tyle. Wyczekujcie recenzji:)

5 komentarzy :

 1. Rozumiem Twój ból, chociaż u mnie na szczęście wrzesień był "luźny", bo chorowałam i dużo nauczycieli w szkole nie było. Październik będzie masakryczny, ale mam nadzieję, że jakoś dam radę:)

  Gratuluje wyników i czekam na recenzje!

  OdpowiedzUsuń
 2. Początkowi roku szkolnemu zawsze towarzyszy brak czasu.
  A to dopiero początek!
  Dobrze, że i tak znajdujesz czas na czytanie - to naprawdę bardzo, bardzo ważne! Moja sorka we wrześniu powtórzyła to tylko setki razy xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Też nie lubię września, pomimo tego, iż mam urodziny w tym miesiącu. Gratuluję wyniku i trzymam kciuki, aby kolejny miesiąc był lepszy pod względem czytelniczym. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja też przeczytałam 4 książki... i to ledwo ledwo. tą czwartą skończyłam o 23 59 ahahah xd

  OdpowiedzUsuń
 5. Percy rządzi! Czekam na recenzję. :) Bardzo lubię tą piosenkę. ;D

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku! Jeżeli dotarłeś tak daleko, pozostaw po sobie jakiś ślad. Będzie nam niezmiernie miło, czytając Twoją opinie.
Oprócz tego zachęcamy do pozostawiania linków do swoich blogów. Z pewnością Cię odwiedzimy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka