Aura. Jak ją zobaczyć i zinterpretować

Tytuł: Aura. Jak ją zobaczyć i zinterpretować
Tytuł oryginału: How To See and Read The Aura
Autor: Ted Andrews
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Opis: Aura otacza ciało każdego człowieka. Dzięki tej książce nauczysz się ją zarówno wyczuwać, jak i widzieć. Autor podaje sposoby dokonywania profesjonalnego odczytu pola aurycznego. Wyjaśnia, co oznaczają poszczególne kolory występujące w aurze – zarówno Twojej, jak i najbliższych Ci osób. Dowiesz się, jak ją wzmacniać i chronić. Nauczysz się również bezbłędnie diagnozować schorzenia, które znalazły odbicie w stanie Twojej aury i podejmować niezbędne leczenie zanim choroby osiągną niebezpieczny stopień rozwoju. Autor tej książki, poza odczytywaniem i interpretacją aury, zajmuje się analizą przeszłych wcieleń, numerologią, Tarotem oraz kabałą. Teraz i Ty możesz skorzystać z jego wieloletniego doświadczenia. Aura – źródło cennej wiedzy!Czasami ktoś może mieć wrażenie obserwowania, bądź też polubi jakąś osobę przy pierwszym spotkaniu. Tak może działać aura.
Jednak czym jest aura? To niewidzialna otoczka, którą posiada każdy organizm żywy. Ted Andrews jest nauczycielem w zagadnieniach z metafizyki i duchowych. Oprócz tych zajęć i kilku innych, zajmuje się aurą, a dokładnie jej interpretacją.

"Aura. Jak ją zobaczyć i zinterpretować" jest książką, która opisuje tą ową aurę od podstaw. Co to znaczy? Z pierwszych rozdziałów dowiemy się kilku informacji o aurze, jak możemy ją zobaczy oraz jak zinterpretować. W późniejszych rozdziałach możemy poczytać o jej znaczeniu w życiu człowieka, jak i wzmocnieniu naszej własnej aury.

Cała książka jest podzielona na sześć rozdziałów. Tak jak pisałam wyżej pierwsze trzy z nich tak naprawdę wprowadzają nas w temat. Kolejne trzy powiedzą nam o pomiaru pola aurycznego, interpretacji kolorów i wzmocnieniu jej. Czym są tajemnicze słowa 'pomiaru pola aurycznego'? Otóż okazuje się, że każdy z nas może zmierzyć swoją aurę, czyli moc jej, wielkość. Jak? O tym już w książce, gdzie jest wszystko bardzo ciekawie opisane.

Wielki plusem, jak i ułatwieniem jest ciekawy i przejrzysty tekst. Autor nie zarzuca nas informacjami, które i tak prędzej czy później wylecą nam z głowy. Jeżeli chodzi o język jest lekki i na pewno nie można tego uznać go za nudny.
Ułatwieniem dla wielu czytelników będę obrazki, które od czasu do czasu pojawiają się w książce. Dzięki takiemu udogodnieniu lepiej zrozumie się co autor, ma na myśli i jeszcze lepiej to zrozumiemy.

Książka mnie bardzo mile zaskoczyła, jednak nie można polecić jej wszystkim. Jest to z pewnością pozycja dla tych, którzy chcą się dowiedzieć co to jest aura, jak ją interpretować, jak wzmocnić swoją własną. Oprócz tego na pewno nadaje się dla czytelników, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę.

Moja ocena
6+/10

Za możliwość poznania tej pozycji dziękuje Studiu Astropsychologii

1 komentarz :

Drogi Czytelniku! Jeżeli dotarłeś tak daleko, pozostaw po sobie jakiś ślad. Będzie nam niezmiernie miło, czytając Twoją opinie.
Oprócz tego zachęcamy do pozostawiania linków do swoich blogów. Z pewnością Cię odwiedzimy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka