Book haul

Minęło sporo od ostatniego stosika, który był na koniec wakacji. Dlatego też nadszedł czas na kolejne zdobycze książkowe. Nie jest ich tak dużo, jak ostatnio (szkoła zabiera mnóstwo czasu). Nie przedłużając zacznijmy.

Od dołu:

Nibynoc - zamówiłam tę książkę przedpremierowo w Empiku. Niestety jeszcze jej nie zaczęłam, aczkolwiek wygląda ona cudownie (nie wspominając, że zbiera same dobre recenzje).
Młody świat -od wydawnictwa Insignis. Od pewnego czasu czytam tę pozycję naprzemiennie z lekturami. Jeszcze nie skończyłam, ale zbliżam się powoli do finału. :)
Znak kości - od wydawnictwa Fabryka słów. Recenzję możecie przeczytać na blogu. Ogólnie bardzo polubiłam Mercy i nie mogę się doczekać, jej nowych przygód.
Wiedźma opiekunka - jest to zdecydowanie najlepsza książka z całego stosiku. Dawno nie czytałam tak genialnej, śmiesznej i kochanej powieści. Obecnie nawet jestem po trzeciej części, która spełniła wszystkie moje oczekiwania. Zatem jeżeli nie wiecie co czytać, to zdecydowanie polecam całą serię o Rednej 
Noc kupały i Żerca - kupiłam na promocji w Empiku, gdzie było 3 za 2. Do tej pory skończyłam jedynie Noc kupały, ale Żercę mam w najbliższych planach.

Niestety to by było na razie tylko z moich najnowszych zdobyczy. Niestety zapomniałam dołożyć jeszcze jednej książki. Mianowicie mowa o Dworze skrzydeł i zguby. Jednak nie chciało mi się ponownie wszystkiego rozkładać, dlatego uznałam, iż przy następnej okazji pokażę, tę cudowną książkę.

A Wam udało się ostatnio dorwać jaką ciekawą książkę?

11 komentarzy :

 1. Nibynoc jest na mojej liście :) Żercę czytałam jakiś czas temu i myślę, że Ci się spodoba. Teraz czekam na czwarty tom.

  OdpowiedzUsuń
 2. I tak sporo książek <3
  Chciałabym przeczytać kiedyś Nibynoc, czekam na opinię!
  U mnie też nowości zajrzyj!
  http://pozeram-ksiazki-jak-ciasteczka.blogspot.com/2017/11/arsen-opinia-przedpremierowo.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam żadnej z tych powieści, zatem chętnie dowiem się, jakie wrażenie wywrą na Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę ci Wiedźmy opiekunki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dwór skrzydeł i zguby też mam! Tak naprawdę to na targach książki w Krakowie popełniłam duży grzech kupowania książek... ale nie żałuję! Bo wszystkie są cudowne. <3
  potegaksiazek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również nie znam tych książek i czekam na Twoje ich recenzję:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciałabym przeczytać Nibynoc, więc jest już jakiś czas na mojej liście :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wow, gratuluję tak wielu książek! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ile cudowności :)
  Ja niestety w ostatnich miesiącach nic nie upolowałam jednak trzymam kciuki, żebyś miała więcej w swojej biblioteczce takich perełek :)
  Pozdrawiam, Tiggerss
  https://tiggerssreads.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. "Nibynoc" nie zbiera samych pozytywnych recenzji, bo jeszcze nie czytałaś mojej ;) Książka mnie nie zachwyciła. Jakoś nie mogłam odnaleźć się w fabule. Mam nadzieję, że Twoje wrażenia będą inne.
  Pozdrawiam cieplutko!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Nic nie czytałam jeszcze z twojego stosika :)

  Pozdrawiam Agaa
  https://ilovetravelingreadingbooksandfilms.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku! Jeżeli dotarłeś tak daleko, pozostaw po sobie jakiś ślad. Będzie nam niezmiernie miło, czytając Twoją opinie.
Oprócz tego zachęcamy do pozostawiania linków do swoich blogów. Z pewnością Cię odwiedzimy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka