Akcja: Parada życzeń

Długo myślałyśmy, myślałyśmy i myślałyśmy, aż w końcu wpadł do głowy nowy pomysł na bloga. Będzie to zupełnie coś nowego, jednak mamy nadzieję, że podejdziecie do niego bardzo entuzjastycznie.
Otóż na blogu będzie akcja: Parada życzeń. Będzie polegała na tym, że wy sami dajecie tytuły książek, które mamy dla was przeczytać, a później zrecenzować. Sądzimy, że każdy ma taka książkę, którą chciałby się podzielić lub się dowiedzieć czy jest warta waszego czasu. Oprócz tego my same poznanym wiele tytułów. Jak to ma wyglądać z technicznej strony? Na górze pojawiła się zakładka Parada życzeń, w komentarzach zostawiacie tytuł książki i autora danej pozycji tam lub pod tym postem(tylko i wyłącznie). Lista książek będzie aktualizowana co jakiś czas. Książki przeczytane będą zaznaczone na - zielono, teraz czytane - żółto, w kolejce - czerwono. Zastrzegamy sobie nie spełnienie jakiegoś życzenia. Oprócz tego wolałybyśmy książki które są wydane w polsce i oczywiście są dostępne. Możecie również obejrzeć nasze profili na lubimyczytać.pl i zobaczyć jakie książki są już u nas i które mamy czytać w pierwszej kolejności.
Czekamy na propozycje!

3 komentarze :

 1. Ciekawa akcja ^^ Tylko czy na pewno będziecie chciały czytać książki, które Wam ktoś narzucił? Dopisze Wam chętnie kilka tytułów i powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z wielką chęcią poznamy inne tytuły, na przykład mniej znane lub takie, na które nie zwróciłybyśmy uwagi. Zobaczymy z resztą jak będzie wyglądała cała akcja:) Czekamy na tytuły!:3

   Usuń
 2. W wolnym czasie dopiszę Wam parę tytułów ;) Cudny pomysł na akcję ;)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku! Jeżeli dotarłeś tak daleko, pozostaw po sobie jakiś ślad. Będzie nam niezmiernie miło, czytając Twoją opinie.
Oprócz tego zachęcamy do pozostawiania linków do swoich blogów. Z pewnością Cię odwiedzimy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka